make your own website

O MNIEWitam, nazywam się Ada i jestem ilustratorką i graficzą z Pomorza. Ukończyłam Liceum Plastyczne w Gdyni, oraz tytuł magistra sztuki uzyskany na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Więcej informacji na temat moich dyplomów można znaleźć tutaj.


Sztuka od zawsze była moją pasją. Przez lata edukacji miałam okazję sprawdzić się w wielu różnych dziedzinach: od rzeźby w drewnie, która była moją specjalizacją w Liceum, poprzez analogową i cyfrową fotografię, rysunek i malarstwo cyfrowe oraz tradycyjne, edycja video, fotomontaż, projektowanie plakatów okładek, jak różnież grafik i animacji na rzecz gier mobilnych. Od 2016 roku współpracuję z Festiwalem Fantastyki Pyrkon, tworząc elementy brandingu, etykiety na konwentowy browar i wiele innych.

W swoich pracach autorskich staram się łączyć kilka technik, aby tworzyć jak najbardziej niepowtarzalne obrazy.
 
Na codzień najchętniej pracuję z pakietem Adobe, włączając w to programy takie jak Photoshop, Illustrator i After Effects, oraz Spine od Esoteric Software i Blender. W sztuce tradycyjnej głównie pracuję farbami akrylowymi, ołówkiem i tuszem. 

zdjęcie wykonała Basi Bas

© Ada Sulewska